w w w . a h l e b a i t p e d i a .com
دانشنامه اهل بیت
حدیث

تا کنون بخش عظيمي از منابع و متون اصلي علوم اسلامي در این مرکز با موضوعات گوناگون و متنوع در قالب نرم افزارهاي مختلف عرضه شده است.

در همين راستا مرکز تحقيقات کامپيوتري علوم اسلامي نور در شهر مقدس قم در سال  ١٣٨۵  اقدام به راه اندازي پايگاه کتابخانه ديجيتال با امكانات پژوهشي و قابلیت‌های متنوع تحقیقاتی نمود. با توجه به پیشینه نرم افزارهای مختلف ارایه شده و پایگاه‌های کتابخانه‌ای مانند: پایگاه مجلات تخصصی، و به منظور دسترسي سريع و آسان پژوهشگران به منابع پژوهشي، با هدف عرضه کتاب‌هاي تخصصي حوزه علوم اسلامي و انساني بر روي شبکه جهاني اینترنت قرار گرفت.

این پایگاه در مرحله اول،  ٨٠٠٠  عنوان کتاب و تا کنون بیش از  ١۵٠٠٠  جلد در زمینه علوم اسلامی، و در موضوعاتي همچون «علوم قرآن و تفسير، علوم حديث، ادعيه و زيارات، نهج البلاغه، كلام و فلسفه، جغرافيا، تاريخ و سيره، فقه، اصول، اخلاق و عرفان، ادبيات و منطق، فرق و مذاهب اسلامي و ... » را ارائه نموده است.

در حال حاضر 2523 عنوان کتاب که به صورت تخصصی به ائمه چهارده گانه می‌پردازد، در این سایت قرار دارد که به صورت اسلاید و اسکن صفحه به صفحه و با قابلیت جستجو در اختیار مخاطبین قرار می‌گیرد؛ در مجموع 6325 عنوان کتاب با موضوعاتی مرتبط با اهلبیت در این سایت قرار داده شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید